Pristatymas ir mokėjimas

PRISTATYMO BŪDAS

Pristatymo būdas

Pristatymo laikas

Pristatymo kaina

Atsiskaitymas pristatymo metu

 3 – 4 darbo dienos

5 €

(virš 100 EUR nemokamas pristatymas)

 ---

 3 – 4 darbo dienos

6 €

(virš 100 EUR nemokamas pristatymas)

2 €

Nemokamas pristatymas perkant prekes be nuolaidų virš 100 €.


Jūsų laikas yra vertingas, todėl norime užtikrinti greičiausią ir patogiausią siuntos atsiėmimą.

Stengiamės, kad Jūsų užsakyti produktai būtų pristatyti kuo greičiau, o siuntą galėtumėte pasiimti patogiausioje vietoje. Paprastai siuntas paruošiame ir išsiunčiame per 24 valandas.

Mokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele, užsakymas pradedamas vykdyti, tik gavus apmokėjimą ir užregistravus jį mūsų apskaitos sistemoje. Apie kiekvieną užsakymo vykdymo etapą informuosime jus el. paštu. Užsakymo statusą galite patikrinti, prisijungdami prie savo paskyros.

Siuntą galite sekti. Likus dienai iki pristatymo gausite SMS pranešimą ir el.laišką su pristatymo informacija. Kurjeris nurodytu adresu bandys pristatyti siuntą du kartus. Nepavykus to padaryti, siunta bus nukreipta grąžinimui. Siuntos yra pristatomos darbo dienomis 8-17 valandomis.

Siuntos nėra pristatomos šventinėmis dienomis. Pristatymo laikas gali keistis. Pristatymas į tam tikras šalies vietas užtrunka ilgiau.

 

MOKĖJIMAS

 • ATSISKAITOMA PRISTATYMO METU
  greitas ir patogus atsiskaitymas kreditine / debetine kortele per PayU mokėjimo sistemą . Pinigai nuskaitomi per 1-2 min.

 • BANKINIS PAVEDIMAS
  Prekės bus išsiųstos iš karto, kai tik bus gautas mokėjimas, todėl banko pavedimas gali prailginti pristatymo laiką.

 • ON - LINE PayU
  Pasirinkus apmokėjimą per PayU sistemą Jus nukreips į apmokėjimo langą, kuriame turėsite suvesti savo banko kortelės duomenis, ir patvirtinti apmokėjimą prisijungiant prie savo elektroninės bankininkystės. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą kreditinė kortelė yra nebūtina, užtenka, kad Jūsų elektroninėje bankininkystėje prie mokėjimo kortelės būtų pažymėtas „Saugus atsiskaitymas internetu“. Įprasti bankiniai pavedimai nepriimami.

 • PayPal – Pasirinkite mokėjimo būdą PayPal ir atlikite mokėjimą daug paprasčiau ir patogiau. Pinigai nuskaitomi per 1-2 min.
 • PREKIŲ ATSIĖMIMO METU
  atsiskaitymas užsakymo pristatymo ir atsiėmimo metu.