Prekių grąžinimas ir keitimas

Nežinote, ar užsisakėte tinkamą gaminį?

  • Ne problema! Galite pakeisti arba grąžinti gaminį per 14 dienų, nenurodydami priežasties, ir mes jums grąžinsime pinigus.
  • Būkite sąžiningi – gaminys, kurį grąžinate, turi būti supakuotas kartoninėje dėžutėje, kad neatsirastu pažeidimu gabenant, gaminys turi būti nedėvėtas ir turi būti originalioje, nepažeistoje pakuotėje su etikete. Neužklijuokite, nerašykite ir kitaip nepažeiskite dovanų dėžutės. Ji yra neatsiejama gaminio dalis, juk nenorėtumėte gauti gaminio pažeistoje pakuotėje :)
  • Jei grąžintas gaminys nebus originalios būklės, pasiliekame teisę grąžintiną sumą sumažinti išlaidomis, skirtoms atkuriant gaminio pirminę būklę.
  • Gaminio atsisakymo terminas yra 14 dienų ir prasideda kitą dieną po to, kai vartotojas gauna gaminį. Pasibaigus įstatyme nustatytam 14 dienų laikotarpiui, gaminio atsisakyti negalima.

 

Kaip tai padaryti?

GRĄŽINTI GAMINĮ PAŠTU / PER PRISTATYMO TARNYBĄ

  • Grąžinkite prekę ir siųskite gaminį tik toliau nurodytu adresu ne vėliau kaip 14 dieną nuo gaminio gavimo dienos. Informacijos apie prekės grąžinimą taip pat galite prašyti el. paštu softcotton@softcotton.lt .
  • Grąžinamas gaminys turi būti kruopščiai supakuotas, kad nebūtų pažeistas gabenimo metu, gaminys turi būti nedėvėtas, jis turi būti originalioje, nepažeistoje pakuotėje su etikete. Neužklijuokite, nerašykite ir kitaip nepažeiskite dovanų dėžutės. Ji yra neatsiejama gaminio dalis, juk nenorėtumėte gauti gaminio pažeistoje pakuotėje. Jei nesilaikysite šių reikalavimų, pasiliekame teisę grąžintiną sumą sumažinti žalos atlyginimo išlaidomis.
  • Jūsų labui, rekomenduojame siųsti gaminį registruotu paštu, kad galėtumėte įrodyti, kad gaminys buvo išsiųstas, jei siuntą būtų prarasta. Išsiuntimo įrodymą saugokite tol, kol gausite mūsų patvirtinimą, kad siuntą gavome.
  • Grąžindami gaminį, jei įmanoma, grąžinkite jį originalios būklės, kad išvengtumėte galimo grąžintinos sumos sumažinimo, skirto gaminį grąžinti į pradinę būklę.
  • Užpildykite grąžinimo formą , kurią gavote el. paštu kartu su užsakymo patvirtinimu.
  • Grąžinkite nenaudotą gaminį originalios būklės su originalia pakuote ir visomis etiketėmis adresu:


OMNIVA LT (sorting center) – Packeta International
SoftCotton.lt   ID 91015620
Aviacijos g. 6 Karmėlava
LT-54462, Kaunas
Lithuania

SVARBU! Į šį adresą galima siųsti grąžinimas siuntas tik per Omniva pristatymo tarnybą.
Dėl procesinių priežasčių siųsti kitu siuntų tiekėju negalima.

Arba galite siųsti per bet kurį kurjerį:

SOFT COTTON s.r.o.
Frydecka 770/291
719 00 Ostrava
Czech republic

Pinigus už gaminį sumokėsime į jūsų banko sąskaitą per 14 dienų nuo gaminio gavimo dienos. Gaminio grąžinimo išlaidas apmoka klientas. Pinigų grąžinimas pašto perlaida negalimas. Mokant internetu per "PayU" / "PayPal", pinigai grąžinami tuo pačiu mokėjimo būdu, kuriuo buvo pateiktas užsakymas.

 AR JUMS REIKIA KITOKIO DYDŽIO ARBA NORITE PAKEISTI GAMINĮ?

Jei norite kitokio dydžio ar spalvos arba pakeisti gaminį į kitą, tiesiog pateikite naują užsakymą adresu www.SoftCotton.lt . Jei svetainėje nerandate reikiamų specifikacijų gaminio, deja, jo nėra.

 PATARIMAS: jei negalite pasirinkti vieno iš dviejų dydžių, drąsiai užsisakykite abu. Netinkantį galite grąžinti per 14 dienų nenurodydami priežasties (žr. aukščiau).