Prabangūs chalatai - Dydis - 4 metai (dydis 104 cm)

Bambuko pluoštas arba aukščiausios kokybės šukuotinė Egėjo medvilnė – šios išskirtinės aukštos kokybės medžiagos yra prabangių Soft Cotton chalatų pagrindas.
Kas gali būti geriau jūsų sveikatai ir psichologinei savijautai, nei po ilgos ir kvapnios vonios įsivelti į minkštą, šiltą chalatą? Trumpas, ilgas, su gobtuvu ar patogia šaliko stliaus apykakle – visus šiuos chalatus rasite Soft Cotton asortimente. Bambuko pluoštas ir šukuotinė Egėjo medvilnė yra vienos iš geriausių medžiagų, nes jos gerai sugeria drėgmę, yra minkštos ir malonios liesti. To paties dizaino chalatai ir įvairūs kiti priedai.

Soft Cotton siūlo chalatus moterims, vyrams ir vaikams. Taip pat rasite medvilninių universalių chalatųPrabangos mėgėjos ras tai ko ieško, nes siūlome moteriškus chalatus, dekoruotus gražiais švelniais nėriniais arba labai subtiliais ir skoningais išsiuvinėjimais.

Rinkitės iš daugiau kaip 400 rūšių, dydžių, spalvų ir modelių vyriškųmoteriškų ir vaikiškų chalatų. Be to, visi chalatai turime sandėlyje! Norite patarimo, kaip išsirinkti chalatą?