Moteriškos ir vyriškos pižamos ir naktiniai marškiniai prabangiose dovanų pakuotėse - Dydis - S

Leiskite sau pasilepinti net miegodami! Prabangios moteriškos ir vyriškos pižamos ir naktiniai marškiniai, pagaminti iš aukštos kokybės 100 % medvilnės arba bambuko pluošto, yra labai lengvi ir malonūs liesti. Kitaip tariant, tai puikus pasirinkimas, ypač moterims, kurių oda jautri arba alergiška.

Bambuko pluoštas – tai medžiaga su šviesia ateitimi, kurios, dėl unikalių savybių, ieško vis daugiau klientų. Bambuko pluošto audinys puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidus orui, kad odą kvėpuotu, ir veiksmingai apsaugo nuo bakterijų susidarymo. Priklausomai nuo aplinkybių, medžiaga arba šildo, arba vėsina, o tai dar vienas didelis privalumas.

Dizainas patogūs, tačiau tai nesumenkina pižamų ir naktinių marškinių rafinuotumo ir moteriškumo. Priešingai! Net romantiško stiliaus mėgėjai Soft Cotton pasiūloje ras juos džiuginančių drabužių.

Šios kategorijos prekes siūlome prabangiai supakuotas. Puiki dovana visoms moterims ir vyrams, mėgstantiems neįkyrią, tačiau subtilia prabangą.

Rinkitės iš daugiau nei 150 rūšių, dydžių, spalvų ir modelių moteriškų ir vyriškų pižamų, naktinių marškinių ir marškinių iš Luisa Moretti ir GUASCH. Be to, visas pižamas turime sandėlyje!