Nežinote, kuri medžiaga jums bus geriausia?
100% šukuotinė, aukščiausios kokybės medvilnė 

Klasikinė kilpinė 100 % šukuotinė medvilnė yra puiki ir aukštos kokybės medžiaga, naudojama daugelyje Soft Cotton gaminių. Kitaip nei pigūs rankšluosčiai, kurie blogai sugeria drėgmę ir yra kieti liesti, klasikiniai kilpiniai 100 % šukuotinės medvilnės rankšluosčiai yra minkšti tarsi plunksna ir išlaiko savo savybes net po daugkartinio skalbimo. Ji taip pat labai gerai sugeria drėgmę. Medžiaga gaminamas tik iš Egėjo medvilnės: šis augalas pasižymi ilgu pluoštu. Medvilnė šukuojama moderniomis mašinomis, o Soft Cotton gaminiams naudojamas tik plonas pluoštas. Tačiau taikant šią technologiją kiekvieną kartą susidaro tam tikras kiekis atliekų. Iš jo dažnai gaminami prastos kokybės rankšluosčiai ir vonios rankšluosčiai, kurie nesuteikia tokio komforto liečiantis su oda, nes yra šiurkštūs ir ne taip gerai sugeria drėgmę. Klasikinis kilpinis 100 % šukuotinės medvilnės audinys yra antibakterinis dėl specialaus Microban tirpalo, kuriuo jis impregnuotas, todėl išsilaiko apie 20 skalbimo ciklų. Šis sertifikatas yra pasaulinis lyderis antimikrobinės apsaugos srityje, taikomas pirmaujančių pasaulio gamintojų gaminiams. Kitas prestižinis sertifikatas – Oeko-Tex Standard 100 – yra visame pasaulyje pripažintas kokybės standartas, taikomas tekstilės gaminiams, pagamintiems tik iš sveikatai nekenksmingų medžiagų. Kiekvieną gaminį dėl sveikatai kenksmingų medžiagų tikrina nepriklausomas Europos mokslinių tyrimų institutas.

Bambuko pluoštas

Bambuko pluoštas – visiškai unikali medžiaga. Prekės ženklas Soft Cotton rinkai siūlo gaminius, kuriuose bambuko pluoštas sudaro 40 % sudėties. Todėl jo unikalumą sudaro didelė bambuko dalis. Dar viena gera žinia prabangos mėgėjams: jei norite moteriškos pižamos iš tikrai minkštos, purios, šilkinės medžiagos, yra pižamų, pagamintų iš 100 % bambuko pluošto. Ir vėl prekės, kurių nerasite niekur kitur, tik Soft Cotton el. parduotuvėje. Jei norite patirti unikalumo jausmą, rinkitės šią medžiagą. Bambuko pluoštas yra itin aukštos kokybės, jis natūraliai antibakterinis visą savo gyvavimo laiką. Tinka alergiškiems žmonėms ir atopine egzema sergantiems žmonėms. Be to, ši medžiaga visiškai saugi sveikatai, o tai garantuoja visame pasaulyje pripažintas Oeko-Tex Standard 100 sertifikatas. Nepriklausomas Europos mokslinių tyrimų institutas ištiria kiekvieną gaminį, ar jame nėra žmogui kenksmingų medžiagų.

Mikro medvilnė (mikropluoštas)

Mikropluoštas sukuriamas į medvilninius siūlus pridedant PVA pluošto, kai audžiama 100 % šukuotinė medvilnė. Rezultatas stulbinantis, nes chalatai yra šilti ir jaukūs, tačiau labai minkšti ir lengvi. Neabejotinas privalumas yra tas, kad mikromedvilnė yra gerokai minkštesnė už klasikinę medvilnę, tačiau kartu ji daug geriau sugeria drėgmę ir greičiau džiūsta. Mikropluošto gaminiai ir kitos Soft Cotton internetinėje parduotuvėje siūlomos medžiagos suteiks jums nepamirštamą prabangos, rūpestingumo ir unikalumo jausmą. Jis taip pat puikiai tinka kūdikiams ir mažiems vaikams, kurių oda labai švelni ir reikalauja daug dėmesio. Daugeliui mikropluošto gaminių taip pat suteiktas Microban sertifikatas, kuris yra pirmaujančių pasaulio gamintojų gaminių antimikrobinės apsaugos lyderis. Kitas labai svarbus ir pripažintas sertifikatas, patvirtinantis tekstilės gaminių saugumą sveikatai pagal griežtus standartus ir kriterijus, yra Oeko-Tex Standard 100 sertifikatas.

Ekologiška BIO medvilnė

Soft Cotton el. parduotuvėje esančios ekologiškos ekologiškos prekės, pagamintos iš 100 % šukuotinės, ekologiškos, aukštos kokybės medvilnės, pradžiugins visus, kuriems rūpi sveika aplinka. Daugėja žmonių, kurie nėra abejingi šiai temai. Medžiaga taip pat patiks klientams, kurie nenori atsisakyti kūno priežiūros po malonios vonios. Soft Cotton ekologiškiems rankšluosčiams suteiktas prestižinis tarptautiniu mastu pripažintų pasaulinių ekologiškos tekstilės standartų GOTS sertifikatas. Ką tai reiškia? Kad medvilnei auginti nenaudojamos jokios cheminės medžiagos – nei trąšos, nei kiti pagalbiniai produktai. Tokie pat griežti reikalavimai, t. y. apdirbimas be cheminių priedų, taikomi ir gaminant arba dažant patį audinį. Šis aplinkai nekenksmingas gamybos būdas sulaukia vis daugiau gerbėjų. Neabejojame, kad ši medžiaga patiks ir jums. Jis yra labai aukštos kokybės ir ekologiškas ne tik aplinkai, bet ir jūsų odai. Jis atitinka visus reikalavimus, kuriuos gali kelti reiklūs klientai, norintys prabangios dovanos sau ar kitiems. Gaminiai gavo GOTS (Pasaulinio natūralios tekstilės standarto) sertifikatą, kuris buvo sukurtas bendradarbiaujant su pirmaujančiais audinio tiekėjais. Jų tikslas buvo apibrėžti visuotinai pripažintus reikalavimus, kuriais būtų užtikrinta, kad visas procesas – nuo žaliavos nuėmimo iki kruopščios ir atsakingos gamybos – būtų kontroliuojamas ir kad prekėms būtų suteiktas ekologinės gamybos statusas.

Modalinis pluoštas

Soft Cotton taip pat siūlo gaminius, pagamintus iš modalo ir šukuotinės medvilnės derinio. Modalas yra ypatingas, modernus audinys. Tai natūralus pluoštas, pagamintas iš 100 % celiuliozės. Jis gaunamas iš buko medienos. Modaliniai rankšluosčiai yra itin minkšti, o jų natūralus, subtilus blizgesys neblunka net po daugkartinio skalbimo. Nors jie sudaro įspūdį, kad liečiate švelnų prabangų šilką, iš tikrųjų jie yra labai praktiški, nes jų sugeriamumas yra iki 50 % didesnis nei klasikinės medvilnės. Rankšluosčiai ir vonios rankšluosčiai turi ilgesnę kilpą, todėl yra storesni ir puresni. Modalas taip pat labai greitai džiūsta – tai dar viena maloni ir naudinga savybė. Microban sertifikatas garantuoja antibakterines savybes ir, be Soft Cotton, jį yra gavę dar 250 kitų pasaulyje žinomų prekių ženklų. Oeko-Tex Standard 100 yra tarptautiniu mastu pripažintas prestižinis sertifikatas, patvirtinantis, kad tekstilės gaminiai yra saugūs sveikatai, nes atitinka griežtus standartus ir kriterijus. Griežtos kontrolės metu daugiausia dėmesio skiriama tam, kad prekėse nebūtu nepageidaujamų ir kenksmingų medžiagų.