Kaip išsirinkti moterišką ar vyrišką chalatą?

- Moteriško chalato pasirinkimas

- Vyriško chalato pasirinkimasKaip pasirinkti moterišką chalatą

Mintis po maudynių apsigaubti minkštu, šiltu chalatu tikrai sužavės kiekvieną moterį. Tačiau mums, moterims, svarbu ne tik jaustis šiltai, bet ir elegantiškai ir patikti sau, savo vyrui, partneriui, vaikams…

Kaip pasirinkti chalatą? Svarbu žinoti, ko tikimės iš šio gaminio, kur jį dėvėsime, kokia medžiaga mums labiausiai tinka. Tačiau visi čia siūlomi chalatai turi vieną bendrą bruožą: jie patogūs, prabangūs ir itin aukštos kokybės.

Moteriškus chalatus būtų galima suskirstyti į plonesnius: skirtus šiltoms vasaros dienoms, kai į juos susisukame išėję iš baseino arba norime atsipalaiduoti paplūdimyje po maudynių jūroje. Storesni: chalatai suteikia kūnui šilumą ir švelnumą. Idealiai tinka namuose po vonios arba kai norime tinginiauti, atsipalaiduoti ir nesušalti. Mūsų gaminių svoris svyruoja nuo 380 iki 750 g/m2.

  • Pagal dizainą

Perkant chalatą svarbu atkreipti dėmesį į chalato medžiagą ir dizainą. Vasaros chalatai, skirti daugiausia dėvėti lauke, yra mažiausio gramatiškumo, paprastai trumpi, be gobtuvo. Vieni jų turi kišenes, kiti puošti smulkiais išsiuvinėjimais. Tiek pragmatiškos, tiek romantiškos moterys, ras tai ko ieško.

Jei norite, kad chalatas būtų patogus poilsiui ir atsipalaidavimui namuose, galime pasilepinti prabangiais, romantiškais, puošniais chalatais su gražiais išsiuvinėjimais ar išradingais ir skoningais nėriniais. Kai kurios moterys renkasi trumpesnius, lengvesnius chalatus, ar su gobtuvu ar patogia šaliko stiliasu apykakle. Kitiems patinka šiltesni, ilgesni ir su kišenėmis.

Daugelis mūsų chalatą dėvi tiesiai ant pižamos ar naktinių marškinių: tokiu atveju rekomenduojame platesnį kirpimą. Tačiau tai nereiškia, kad tai turėtų būti daroma dizaino sąskaita! Nepriklausomai nuo dizaino, visi mūsų asortimente esantys chalatai yra madingi ir prabangūs. Taigi, patogi namų spintos puošmena kiekvienai bet kokio amžiaus moteriai.

  • Pagal medžiagą

Labiausiai vertiname tai, kad chalatai yra šilti, sugeriantys, kuo švelnesni mūsų odai ir leidžia mums jaustis patogiai ir atsipalaidavus. Moterys, kenčiančios nuo egzemos ar itin jautrios odos, neabejotinai džiaugsis hipoalerginėmis ir antibakterinėmis mūsų asortimento versijomis. Bambuko pluošto chalatai ypač tinka alergiškiems žmonėms.

Dažniausiai naudojamos šios medžiagos: 100 % šukuotinė medvilnė, bambuko pluoštas, mikromedvilnė, modalinis pluoštas ir kt. Visi jie yra aukščiausios kokybės. Puikus bambuko pluoštas pagrįstai gali būti laikomas visiškai išskirtine medžiaga, o dėl 60 % bambuko kiekio jis yra vienas geriausių savo kategorijos gaminių. Likusius 40 % sudaro šukuotinė medvilnė.

Bambuko pluoštas 4 kartus geriau ir greičiau sugeria drėgmę nei medvilnė, jis nesitrina, nesusidaro raukšlių ir, net jei labai dažnai dėvimas ir skalbiamas, išlaiko puikias naudingąsias ir išvaizdos savybes. Bambukui augti nereikia cheminių medžiagų ir pesticidų, todėl gautoje medžiagoje nėra toksinų, kurie dažnai dirgina odą. Bambuko pluoštas yra itin švelnus, šilkinis, o oda tiesiog pražysta vos prisilietus!

  • Pagal spalvą

Beveik be išimties, mūsų siūlomi chalatai yra subtiliai vienspalviai, jei nekreipsime dėmesio į išsiuvinėjimus ar nėrinius ir papuošimus, tačiau net ir jie dažniausiai dera prie pagrindinės medžiagos atspalvio. Balta, kreminė, rožinė, dramblio kaulo, šviesiai geltona, šviesiai mėlyna – tai dažniausiai pasirenkami atspalviai. Daugelį chalatų galima derinti su kitais to paties asortimento gaminiais, pavyzdžiui, rankšluosčiais, vonios rankšluosčiais ar mielomis šlepetėmis. Kai kurie chalatai supakuoti į prabangias dėžutes, todėl iš pirmo žvilgsnio aišku, kad tai prabangos prekės, kuri patiks kiekvienai moteriai.

Kad ir kokį chalatą išsirinktumėte, tikime, kad tobulas dizainas, medžiaga, kirpimas ir dizainas jus taip sužavės, kad niekada nenorėsite kito.


Kaip pasirinkti vyrišką chalatą

Nors vyrai mėgsta nuotykius, tačiau, galbūt būtent todėl, jie taip pat mėgsta atsipalaiduoti. O kodėl gi neapsivilkus patogaus, prabangaus chalato, kuris natūraliai priverčia juos jaustis atsipalaidavusiais ir patogiai?

  • Pagal medžiagą

Aksominė medvilnė, šukuotinė medvilnė, bambuko pluoštas, modalinis pluoštas, mikromedvilnė – tai medžiagos, kurias dažniausiai naudoja mūsų siūlomų patrauklių vyriškų chalatų gamintojai.

Mikromedvilnės pluoštai geriau sugeria drėgmę ir geriau išlaiko spalvų patvarumą. Sėdint su gera knyga ir puodeliu kavos, žiūrint jaudinančią sporto transliaciją per televizorių, stebint įspūdingą saulėlydį po gaivaus pasiplaukiojimo jūroje – kad vyrai galėtų iš tiesų mėgautis šiomis maloniomis akimirkomis, būtina, kad jie jaustųsi atsipalaidavę. Tad kodėl gi neapvilkus itin aukštos kokybės chalatu?

  • Pagal spalvą

Moterų chalatai dažniausiai yra švelnių, pastelinių spalvų, o vyrai gali rinktis sodrius, tamsesnius ir drąsesnius tonus. Vieni chalatai yra dryžuoti, kiti dėl išsiuvinėjimo ant apykaklės ir rankovių primena jūrinį stilių, treti turi įdomios kontrastingos spalvos šaliko stiliaus apykaklę.

  • Pagal dizainą

Trumpesni ar ilgesni, surišami diržu, šaliko stiliaus apykaklė, su kišenėmis – visi jie atitinka griežtus lūkesčius, kaip turi atrodyti tikrai prabangus, aukštos kokybės chalatas.

Kai kuriuos iš jų galima derinti su kitais to paties dizaino gaminiais, įskaitant rankšluosčius, vonios rankšluosčius, šlepetes ar vonios kilimėlius. Kitus galima užsisakyti tiesiai į išskirtines dovanų dėžutes. Partnerių chalatai taip pat labai populiarūs. Vyriški ir moteriški skiriasi daugiausia spalva.

Linkime, kad renkantis mūsų chalatus jums būtų paprasta ir jaustumėtės taip patogiai kaip mūsų chalatuose..

Vis dar nesate tikri? Susisiekite su mumis.