Apie Soft Cotton prekės ženklą

Soft Cotton – tai prekės ženklas, kurio specializacija – kilpinių chalatų, rankšluosčių ir vonios rankšluosčių iš minkštos ir kokybiškos medvilnės gamyba. Šis prekės ženklas stengiasi klientams pasiūlyti patogius, patvarius ir stilingus gaminius, atitinkančius jų poreikius. Soft Cotton daug dėmesio skiria aplinkai nekenksmingų gaminių gamybai ir stengiasi kuo labiau sumažinti savo poveikį aplinkai. Soft Cotton gaminiai populiarūs dėl savo patogumo, kokybės ir ilgaamžiškumo.

Soft Cotton prekės ženklas – tai harmonijos, prabangos ir išskirtinės priežiūros jūsų odai garantija. Rankšluosčiai, vonios rankšluosčiai, chalatai ir kitos prekės užtikrina maksimalų komfortą, aukštą kokybę ir švelnią jūsų odą priežiūrą. Prekės ženklo Soft Cotton tradicijų laikomasi nuo 1987 m. Audiniai ir tekstūros yra pagaminti iš aukščiausios kokybės šukuotinės Egėjo medvilnės. Viską darome nes žinome, kad nusipelnėte išskirtinės priežiūros, komforto ir patogumo.

Soft Cotton yra Prancūzijoje registruota įmonė, kuri nuo 1986 m. gamina kilpinius rankšluosčius ir chalatus 53 000 m2 ploto gamykloje, Turkijos pietvakariuose, Egėjo pusiasalyje, kur 1500 darbuotojų taip pat augina aukščiausios kokybės Egėjo medvilnę, prekės ženklas. Egėjo medvilnė yra vienas prabangiausių medvilnės pluoštų, pasižymintis unikaliomis savybėmis – didesniu drėgmės sugeriamumu, minkštumu, natūraliu blizgesiu ir ilgesniu patvarumu.

Taip pat gaminame chalatus pasauliniams prekių ženklams, tokiems kaip Calvin Klein, Kenzo, Ralph Lauren ir Tommy Hilfiger.

1986 m. įsikūrusi bendrovė įžengė į pasaulinę rinką ir daugiausia dėmesio skiria eksportui. Šiuo metu ji eksportuoja į JAV, Kanadą, Vokietiją, Prancūziją, Italiją, Didžiąją Britaniją, Beniliukso šalis, Austriją, Graikiją, Japoniją, Švediją, Suomiją, Daniją, Norvegiją, Singapūrą, Lenkiją, Vengriją, Rumuniją, Kroatiją, Slovėniją, Lietuvą taip pat į Čekijos ir Slovakijos Respublikas per tiesioginį Soft Cotton UAB atstovavimą.

Soft Cotton gaminiai gaminami iš šukuotinių verpalų, verpiamų iš AEGEAN medvilnės (AEGEAN medvilnė yra geriausia savo kategorijoje). Gaminiai dažomi moderniame Oeko-Tex sertifikuotame įrenginyje, todėl jų spalva ir minkštumas išlieka tokie patys kaip pirmą dieną.

Visi gaminiai yra ANTIBAKTERINIAI (sertifikuoti Amerikos "Microban Products Company"). Microban antimikrobinė apsauga neleidžia daugintis bakterijoms, todėl gaminiai išlieka švaresni ir gaivesni.

Továrna Soft CottonTovárna Soft Cotton_2Továrna Soft Cotton_3Továrna Soft Cotton_4

Soft Cotton siekia pristatyti geriausios kokybės gaminius, geriausius verpalus, patraukliausias spalvas ir stilių, taip pat atstovauti Čekijos ir Slovakijos Respublikoms.

Rankšluosčiams, chalatams ar maudymosi rankšluosčiams paprastai keliami labai dideli reikalavimai. Šie gaminiai turi būti ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir malonūs liesti, nes turi tiesioginį kontaktą su oda. Todėl labai svarbu rinktis tik tuos gaminius, kurie tikrai atitinka šiuos reikalavimus. Būtent tokius chalatus, rankšluosčius ir vonios rankšluosčius siūlome SoftCotton.cz

Soft Cotton siūlo prabangius vyriškus, moteriškus ir vaikiškus chalatus. Į asortimentą taip pat įtraukti bambukiniai chalatai ir MICRO medvilniniai chalatai. Visi chalatai pasižymi labai elegantiška išvaizda ir švelnia odai medžiaga, todėl jie yra ideali dovana beveik kiekvienam. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų bei dydžių ir pradžiuginkite savo artimuosius originalia bei prabangia dovana.

Kilpinių rankšluosčių ir vonios rankšluosčių asortimentas taip pat labai platus. Elektroninėje parduotuvėje siūlomi pirmaujančio gamintojo Soft Cotton gaminiai, todėl čia kiekvienas ras savo rankšluostį ar vonios rankšluostį. Prabangos mėgėjams siūlomi bambukiniai rankšluosčiai ir vonios rankšluosčiai, kuriuos iš karto pamilsite. Aukštos kokybės medvilnė, patrauklios kainos ir prabangi išvaizda – tai atributai, kurie puošia SoftCotton.lt rankšluosčius ir vonios rankšluosčius.

Neatsiejama bendrovės pasiūlos dalis yra ir paplūdimio kilpiniai rankšluosčiai. Dėl didelių matmenų ant jų galėsite gulėti kartu su artimaisiais, o 100 % medvilnė, iš kurios jie pagaminti, tuo tarpu palepins visus jūsų pojūčius.

Taip pat galite pasinaudoti nuolatiniais specialiais pasiūlymais, kai parduodame prabangius chalatus, kilpinius rankšluosčius ar vonios rankšluosčius su kelių procentų nuolaidomis. Taip pat siūlome galimybė įsigyti dovanų rinkinius. Aukščiausios kokybės moteriškus, vyriškus ir vaikiškus chalatus, rankšluosčius ir vonios rankšluosčius rasite tik SoftCotton.lt