3 klaidos renkantis rankšluosčius

3 dažniausiai daromos klaidos renkantis rankšluosčius ir vonios rankšluosčius

Po karštos vonios vietoj pūkuoto ir minkšto rankšluosčio jūsų laukia šiurkštus audinio gabalas, kuris nesugeria drėgmes taip, kaip turėtų? Ar manote, kad kiekvienas rankšluostis laikui bėgant paprasčiausiai praranda savo minkštumą ir kad nieko dėl to negalima padaryti? Klystate. Tereikia žinoti, kaip pasirinkti tinkamiausia sau.


Ar perkate rankšluosčius ir vonios rankšluosčius atsižvelgdami tik į kainą? Tada negalite stebėtis, kad po vieno skalbimo jie atrodo taip, tarsi šeimoje būtų buvę perduodami kartos į kartą. Tačiau tai nebūtinai turi būti taip sudėtinga.

Tiesiog venkite šių klaidų:

 1. Nesidomite gaminio medžiaga
  Ar po maudynių norite apsigaubti šilkiniu rankšluosčiu? Ar norite puikiai drėgmę sugeriančio rankšluosčio? Tada laikas pradėti domėtis, iš kokios medžiagos jis pagamintas.

  Geriausia rinktis 100 % šukuotinę medvilnę. Ji – minkšta, gerai sugeria drėgmę ir išlaiko savo kokybę net po daugelio skalbimų. Ir kodėl gi būtent šukuotinė medvilnė? Šukavimo metu atskiriamas pluoštas, todėl rankšluostis ar vonios rankšluostis tampa dar geresnės kokybės. Šukuojant pašalinamos liekanos vėliau naudojamos pigiems rankšluosčiams, kurie, nors taip pat pagaminti iš medvilnės, nėra tokie minkšti ir greitai susidėvi.

 2. Pasirinkote netinkamą dydį ir svorį
  Rankšluosčių ir vonios rankšluosčių gamintojai nuolat mažina jų dydžius. Rezultatas – rankšluosčiai, į kuriuos negalite patogiai susukti plaukų, ir rankšluostis, kurį vos galite apvynioti aplink kūną. Tačiau vis dar galima rasti tradicinio dydžio 50x100 cm rankšluosčių ir 75 arba 85x150 cm vonios rankšluosčių.

  SoftCotton siūlo tradicinio dydžio ir didelės gramatūros rankšluosčius ir vonios rankšluosčius, kurie yra 12 % didesni ir iki 50 % sunkesni už dabartinius standartus.

  O kas yra gramatūra? Rodo, kiek sveria 1 m² rankšluosčio. Dažniausiai rasite 250 g/m², tačiau tikrą komfortą gausite tik su 500 g/m² ar daugiau. Kuo didesnė gramatūra, tuo geresnis drėgmes sugeriamumas ir ilgesnis rankšluosčio tarnavimo laikas.

 3. Nežinote, kaip prižiūrėti rankšluosčius ir vonios rankšluosčius
  Nusprendę investuoti į kokybiškus rankšluosčius, norite, kad jie tarnautų kuo ilgiau, būtų gražūs ir minkšti.

  Štai keletas patarimų, kaip juos prižiūrėti:

  - Prieš pirmą kartą skalbdami atidžiai perskaitykite etiketę ir laikykitės nurodytų instrukcijų.
  - Naudokite skalbimo skystį, o ne skalbimo miltelius.
  - Geriausia rankšluosčius džiovinti džiovyklėje. Tačiau nenustatykite per aukštos temperatūros, kad nepažeistumėte pluošto. Jei neturite džiovyklės, nieko baisaus. Tačiau niekada nedžiovinkite jų ant karštų radiatorių.
  - Niekada nelyginkite kilpinio audinio! Lyginant medžiaga praranda savo pirminę išvaizdą ir gebėjimą sugerti drėgmę.


Paskutinis patarimas: kur ieškoti kokybiškų rankšluosčių ir vonios rankšluosčių?

Norite tikrai aukštos kokybės rankšluosčių, kurie tarnautų ilgai ir būtų gražūs bei minkšti? Apsilankykite SoftCotton.lt, kur rasite stilingų, įvairaus dizaino rankšluosčių ir vonios rankšluosčių. Taip pat galite rinktis dovanų rinkinius, kurie yra puikus pasirinkimas dovanoms.